3S İnsan Kaynakları Eğitim ve Yönetim DanışmanlığıSosyal Medya Danışmanlığı

Çözümlerimiz ;

  • WEB TASARIM
  • WEB TABANLI ÖZEL YAZILIM
  • E - TİCARET
  • DİJİTAL REKLAMCILIK (GOOGLE ADWORDS , FACEBOOK REKLAMLARI)
  • SOSYAL MEDYA HESAP YÖNETİMİ VE SOSYAL MEDYA HESAP TRENDLERİ

 

Web Tasarım

Sizin istediğiniz bir örnek web sayfası, isteğiniz doğrultusunda çizilecek bir tasarım veya bizim size gönderdiğimiz 3 tasarım arasından seçim yapılarak kurumsal web sayfanızın grafiksel olarak tüm detayları ile tasarlanır.

Tüm tarayıcılar ile uyumlu evrensel standartların titizlik ile uygulandığı , bazen yaratıcı , bazen yenilikci , bazen iyi takipci gözlemler ile ortaya çıkardığımız hizmettir.

Tasarımlarımız Sizin gözünüzden değil müşteri ve kullanıcılar gözünden tasarlanır, Dünya üzerinden örnekler araştırılır ve yaratıcı fikirlerle tasarlanır.


İşinizi E- Ticarete Taşıyın !

Ürünlerinizi kendi e-ticaret sitenizde satışa sunarak büyüyen pazarda yerinizi alın ve rekabet gücünüzü artırın!

E-ticarete yeni başlıyor olabilirsiniz. Ya da mevcut sitenizde yaşadığınız sorunlar da olabilir. Bunları en iyi şekilde dinlemek ve anlamak bizim görevimiz.

 

Ücretsiz eğitimlerimizle ve teknik destek ekibimiz ile her zaman yanınızdayız. E-ticaret süreçlerini bilmiyor olabilirsiniz. Tüm süreçlerde destek olmak bizim işimiz.

 

Doğru Hedef ?

Facebook Reklamları ile doğru hedef kitleye en hızlı erişimi sağlayabilirsiniz. Ürün veya hizmetiniz doğrultusunda ilgi çekici reklam kampanyaları yaratabilir ve doğru dönüşümler yakalayabilirsiniz.

Facebook Reklamları ile yaş, cinsiyet, bölge, şehir ve ilgi alanı odaklı hedefleme araçlarını kullanarak hedeflediğiniz doğru kitleye hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Reklam kampanyanız üzerine çalışmaya başlamadan önce, hedefinizin ne olduğunu belirlemeniz gerekiyor. Bu hedefe ulaştıracak en doğru yolu daha işin başındayken çizeriz.

 

Google Reklamcılığı ?

Google adwords ile Direkt müşteriye ulaşın , diğer reklam platformlarının aksine adwords size gerçek talep sahibini yönlendirir bu sayede en yüksek dönüşümü alırsınız.

Türkiye’de 10 Hanelerin 7’sinde internet erişimi ve hanelerin %98.6’sında cep telefonu ya da akıllı telefon var.

 

Google AdWords reklamları sayesinde reklamlarınızın istediğiniz gibi yönetebilir ve raporlayabilirsiniz. Bu sizin reklamınızın istediği hedef kitleye ulaşıp ulaşmadığını ve reklamlarınıza yaptığınız harcamadan ne kadar etkili geri dönüş aldığınızı görmeye yarar.

 

Firmanızı'da Sosyal Yapalım ?

Facebook , instagram , twitter ve youtube üzerinden düzenli paylaşımların yapılması kurumsal paylaşım kimliğinin oluşturulması , aylık veya haftalık konuların belirlenmesi ve günlük sürekli paylaşım yapılması , geri dönüşümlerin alınmasının sağlanması.

 

Facebook , instagram , twitter ve youtube üzerinde paylaşılan içeriklere örnek: bir resim paylaşıldığında 3.000 beğeni 20 yorum yapılmasını sağlamak her paylaşılan içeriğe düzenli bu işlemlerin uygulanması, instagram ve twitter için geçerli olan takibe takip sistemlerimiz sayesinde doğrudan konu ile alakalı kullanıcıları hesaba çekme örnek rakip instagram hesabındaki tüm kullanıcıları takip edip onları kendi sayfamıza aktarma işlemlerinin uygulanması.