3S İnsan Kaynakları Eğitim ve Yönetim Danışmanlığı

KURUMSAL

Hakkımızda detaylı bilgileri bu bölüm içerisinden bulabilirsiniz.Değerlerimiz

Çekirdek Değerlerimiz:

 

Misyonumuz
3S Danışmanlık olarak misyonumuz:
"Organizasyonların sürdürülebilir kârlılık düzeyinde sürekli gelişen ve öğrenen bir iç dinamiğe kavuşmasına rehber olarak ülke kaynaklarının insan , toplum ve çevre için verimli ve etkin kullanımına destek vermektir."
Amacımız
3S Danışmanlık olarak başarı tanımımız:
Yönetim danışmanlığının en önemli rolü işletmelerin bebeklik, çocukluk ve ergenlik dönemlerinin sağlıklı geçirilmesinde ortaya çıkar. Başlangıçta hizmetinin işlemle (operasyonel) ve strateji ile ilgili yönü bir arada esnek bir işleyiş içindedir. Sonraki gençlik ve olgunluk evrelerinde ise stratejik ağırlıklıdır.
Bu bağlamda danışmanlar, hizmet verdiği kuruluşun aktif çalışma ortamında kendilerini gereksiz kıldığında başarıya ulaşmış demektir. İşletme-Danışman ilişkisinin zaman içinde kuruluşun iç dinamiklerinin istikrarlı gelişimini, örgütsel temel strateji açısından, destekleyecek şekilde uzaktan rehberliğe dönüşmesi gerekir.
Vizyonumuz
Yönetim Danışmanlığı çözümleriyle şirketlerin faaliyetlerini kolaylaştırmak ve geleceğe yapacakları başarı yolculuğunda da her zaman yanlarında olmak.
Yol Haritamız
3S Danışmanlık hizmet sürecinin başlangıç adımları  4 "S" Yolculuğu:
      1.Sistem kurmaya ihtiyacımız var.
      2.Sinerji oluşturmak, hedeflerimiz doğrultusunda bize güç verecektir.
      3.Stratejik düşünmeli ve hareket etmeliyiz.
      4.Sorumluluk hepimizindir.